• info@kimyafirmalari.com
  • +90 542 779 0141

Tekafos Teknolojik Sistemler Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
358 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Tekafos
  • ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 56/8 34724 Feneryolu, Kadıköy / İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 345 0630
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Üretim, Ar-Ge ve Kalite Kontrol alanlarında en son teknolojileri ülkemize kazandırmak vizyonuyla 2011 yılında yola koyulduk.

Sektörde 20 yıllık tecrübemizin ışığında; genç, dinamik ve konusunda uzman kadromuzla 7. yılımızı gururla ve büyüyerek geride bıraktık.

Gıda, Tarım Tedarik Zinciri, Hayvancılık, İlaç ve Kimyasal analiz sektörlerinde 60. yılını geride bırakan ve %70’lik pazar payı ile dünya lideri olan FOSS firmasını, ülkemizde %85’lik pazar payı ile temsil ediyoruz.

Temsilcisi olduğumuz Oxford Instruments, HunterLab, Atago, Stakpure ve diğer birçok dünya lideri markalar sayesinde “Anahtar Teslim” laboratuvar çözümleri de sunuyoruz.

Dünyanın her yerinde geliştirilen en son teknolojileri sizlerle buluşturmak için çıktığımız bu yolda; Endüstri, Ar-Ge, Kalite Kontrol ve Nanoteknoloji biliminin ülkemizdeki ilerlemesine;
– Dünyanın en çok tercih edilen taramalı masaüstü elektron mikroskobu Phenom-World
– AFM dünyasına yenilikçi bir soluk getiren CS Instruments
– Nanoindentasyon konusunda 30 yıllık tecrübesi olan Micro Materials firmalarını temsil ederek katkı vermeye devam ediyoruz.

Konusunda uzman ve tecrübeli mühendislerden oluşan kadromuzla sizlere hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren, müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip olduk. İşimize farklı bir bakış açısıyla yaklaşıp, kazandığımız müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çekmek için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz.

Dünyanın önde gelen teknolojileri ve bilimsel üretim tekniklerini, lider markalarla ülkemize getirmeyi firmamıza misyon edindik. Sunduğumuz çözümler ile size problemsiz bir süreç yaşatmak için; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Adana’daki satış, servis ve uygulama ağımızla her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.