• info@kimyafirmalari.com
  • +90 542 779 0141

Orkim Kimyevi Maddeler Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
544 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Orkim
  • ADRES: Oğuzlar Mh. 1379. Sk No:13 D:7 Balgat / Ankara
  • TELEFON: +90 (312) 286 4070
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Türkiye genelinde bünyesinde laboratuvar bulunduran kurumların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kalitesi dünyaca kabul edilmiş firmaların ürünlerin ithalatını ve dağıtımını yapan firmamız ORKIM Kimyevi Maddeler Tic. Ltd. Şti. 1989 yılında kurulmuştur.

ORLAB markası ile hizmet veren firmamız öncelikle gıda, kimya ve ilaç üretim sektörleri olmak üzere bünyesinde laboratuvar bulunduran kuruluşlar ile üniversite, hastane ve tahlil laboratuvarı gibi kamu ve özel kurumların ihtiyaçlarını tam ve zamanında karşılamak amacıyla 30.000’den fazla ürünü devamlı stoklarında bulundurmaktadır.

Güncel gelişmeleri izleyerek, yeni teknoloji ürünleri tedarik edebilme yeteneğine sahip olan firmamız teslimat tarihinde aksaklık yaşatmadan müşterilerine dünyaca kabul edilmiş ürünleri en hızlı şekilde ulaştırmaktadır. İşimiz sadece satış değil, doğru ürün seçiminden kullanıma, laboratuvar çalışan güvenliğinden bertarafa kadar kullanıcıların ihtiyaç duyabileceği tüm konularda konusunda uzman personel ile teknik destek vermektir. Ürün izlenebilirliğini önemseyerek aksaklıkları oluşmadan kaynağında çözer, müşteri memnuniyetini ölçerek beklenen iyileştirmeleri gerçekleştirir ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

30 yıllık tecrübesi ve “Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir” sloganıyla yoluna devam eden firmamız cam/plastik laboratuvar sarf malzemelerinden analitik kimyasallara, pratik saha analiz kitlerden mikrobiyolojik besiyerlerine ve filtrasyon ürünlerinden laboratuvar güvenlik malzemelerine kadar geniş bir ürün yelpazesi ile sektörde adeta bir laboratuvar market görevini üstlenmiştir. Hedefimiz sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi her zaman kullanıcılarımız ile paylaşmaktır ve ürün-firma güvenilirliği ile bilinir olmaktır.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.