• info@kimyafirmalari.com
  • +90 542 779 0141
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
588 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Koray Kimya
  • ADRES: E5 Karayolu Üzeri Evrensekiz Kavşağı Lüleburgaz / Kırklareli
  • TELEFON: +90 (288) 443 93 90
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Koray Kimya modern endüstrinin kalbi olarak görüldüğü günümüzde, kimyevi maddelerin
kaliteli, hızlı ve kesintisiz tedariki endüstriyel üretim için hayati önem taşımaktadır. Bu
ihtiyaca cevap vermek üzere 1992 yılında İstanbul’da kurulan firmamız, yetişmiş iş gücü
ve ileri teknolojiden yararlanan ‘kalite’ odaklı çalışma sistemiyle 25 yılda sektörün lider
markalarından biri haline gelmiştir.

Lojistik ve gümrükleme avantajları nedeniyle 1999 yılında Lüleburgaz deposunu faaliyete geçiren Koray Kimya, 2007 yılında merkezini İstanbul’dan Lüleburgaz’a taşımıştır. Takip eden günlerde organik ve inorganik tarım kimyasalları, gübreler, tekstil yardımcıları ile temizlik malzemeleri imalatına ve tedarikine başlayan Koray Kimya, “birebir analiz uygunluğunu” gözeten etik ticaret anlayışıyla kısa sürede sektörün en güvenilen firmalarından biri olmuştur. 2200’ün üzerinde kurumsal müşteri portföyü ve 120 kişilik uzman kadrosuyla sektör ortalamasının üstünde bir hızla büyüyen Koray Kimya, kısa sürede Türkiye’ nin en büyük hidrojen peroksit satıcısı olma başarısını göstermiş ve bu başarısını bugüne dek devam ettirmiştir.

Lüleburgaz’ daki Koray Kimya ana merkezini İstanbul, Kocaeli İzmir, Antalya, Bursa ve Mersin’deki bölgesel ofisleriyle destekleyen firmamız, 40’dan fazla aracı ve Türkiye’ nin 6 ayrı bölgesinde> konuşlanan toplamda 25.000 ton kapasiteli depolarıyla sektörün lider firmalardan biri durumundadır. İnsan ve çevre sağlığını birincil önceliği olarak konumlandıran Koray Kimya, ileri teknolojiye sahip laboratuvarlarında Türkiye’ nin en yüksek standartlara sahip kalite kontrol testlerini uygularken, değişen ihtiyaçlara yönelik yeni ve etkili ürünler geliştirmeyi de sürdürmektedir.

Firmamız, başarılarla dolu geçmişi ve her zaman daha yükseğe taşıdığı hedefleriyle Koray Kimya sektörde 25. yılını doldurmanın haklı gururunu yaşamaktadır. 25 yıl boyunca çözümleriyle hayatı zenginleştirmek ve kolaylaştırmak için çalışan firmamız, tekstilden ilaç ve gıdaya, temizlikten tarım ve hayvancılığa dek binlerce branş ve sektöre hizmet vermenin heyecanını duymaktadır. Hayatın her alanına dokunmanın verdiği tarifsiz mutluluk, bugün olduğu gibi yarın da Koray Kimya kalitesinin garantisi olacaktır.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.