• info@kimyafirmalari.com
  • +90 542 779 0141
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
369 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İncekaralar
  • ADRES: 1404. Sok. No: 16 N. Akar Mah. Balgat, 06520 Ankara, Turkey
  • TELEFON: 0 (312) 295 2525
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Sağlık sektöründe güvenilir teşhis ve tedavi olanakları sunmak için hastanelere sağladığımız ileri teknoloji ürünü cihaz ve sistemlerimizin yanı sıra endüstrinin her dalında Ar-Ge, kalite kontrol ve üretim teknolojileri ile 1951’den beri yanınızdayız.
İnsan hayatının değerine ve önemine inanan İncekaralar, uluslararası markaların, en ileri teknoloji ürünü tıbbi cihaz ve sistemleri ile güvenilir teşhis ve tedavi imkânları sunarak ülkemizde sağlık hizmetlerinin kalitesinin artırılmasına ve gelişimine katkıda bulunuyor.

Sağlık sektöründe olduğu kadar endüstriyi de içine alan tüm teknolojik gelişmeleri çok yakından takip eden İncekaralar, teknolojiye en büyük yatırımı yapan dünya lideri firmaların yüksek kalite standartlarında üretilen, yenilikçi, özel isteklere cevap verebilen sistem ve cihazlarını Türkiye’ye getirmenin yanı sıra, müşterilerinin ulusal ve uluslar arası teknolojik koşullarda çeşitlilik gösteren gereksinim ve beklentilerinin üzerinde güvenilir ürünler sunuyor.

Geniş kapsamlı ve müşteri odaklı ileri teknoloji çözümleri sunan, kullanıcı ile teknolojiyi buluşturan İncekaralar, insan sağlığını doğrudan ya da dolaylı etkileyen ilaç, kimya, her türlü gıda, alkollü ve alkolsüz içecekler, tarım, çevre, enerji, tekstil, boya, cam, otomotiv, elektronik, metalürji, madencilik ve petrol vb. endüstri sektörleri ile etkinlik alanını genişletiyor. Sanayicilerimize ulaşmasını sağladığı kalite kontrol sistemleri sayesinde Türkiye’deki fabrikaların ve altyapı tesislerinin ar-ge ve üretim aşamalarının verimliliğini artırıyor.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.