• info@kimyafirmalari.com
  • +90 542 779 0141

Hakkımızda

Kimya sektöründeki haberleri, fuarları, ilanları ve firma bilgilerini tek bir web sayfasından takip edebilmeniz için 2018 yılının kasım ayında KimyaFirmalari.com yayın hayatına başlamıştır.

 

Kimya haberleri bölümümüzde kimya sektöründe yaşanılan gelişmeleri takip edebilir ve aynı zamanda yorum  yazarak görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Güncel kimya duyuruları, yayınları bu kategorimizde olacaktır.

 

Kimya Fuarları ve Etkinlikleri kolayca takip edebilmeniz için ayrı bir kategori oluşturduk Böylelikle sizde sektörünüzdeki gelişmelri takip edeceğiniz kimya fuarlaının tarih ve içerik bilgilerine daha kolay ulaşabilirsiniz.

 

Kimya sektöründe iş arayan kişiler ve işçi arayan firmalar için oluşturduğumuz kategori ile bizlere gönderdiğiniz ilanları web sitemizde yayınlıyor ve kimya sektörünün üretim hacminin artmanısına katkı sağlıyoruz.

 

Kimya sektöründe faliyet gösteren tüm firmaların iletişim, ürün ve hizmelerine daha kolay ulaşmanız için il ve sektör bazında firmaları ekliyoruz. Dilerseniz sizde kayıt olarak firma bilgilerinizi ekleyebilir ve firma tanıtımınızı yapabilirsiniz.

 

KimyaFirmalari.com