• info@kimyafirmalari.com
  • +90 542 779 0141

Eurokim Endüstriyel ve Gıda Kimyasalları San ve Tic A.Ş

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
460 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Eurokim
  • ADRES: Sümer Sokak Zitaş Blokları D1 Blok Kat: 3/7 Kozyatağı/İstanbul
  • TELEFON: 0216 445 8087
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Temelleri 1983 yılında atılan Eurokim, bugün, deneyimli ve uzman kadrosu ile gıda, kozmetik, deterjan, ilaç, tekstil, boya, seramik ve metal sanayii,   sektörlerinde faaliyet gösteren, Türkiye’nin önde gelen distribütör firmalarından birisidir.

Dünya’nın önde gelen firmaları’nın distribütörlüğü ve Çin’de kurulu ofisimiz gibi, güçlü tedarik ağımızla sağladığımız ürünlerin, Türkiye çapındaki dağıtımını, merkezi İstanbul olmak üzere, Adana ve İzmir’de konumlandırılmış depolarımız vasıtası ile yapmaktayız.

Gelita firmasının patentli markası Eurokim olan, CH-Alpha ile, 2012 yılında, gıda takviyeleri konusunda, son tüketiciye ulaşmak ve spesiyal ürün geliştirmek üzere, profesyonel adımlarımıza bir yenisini daha eklemiş bulunmaktayız. Bu gibi inovatif adımlarımızın sürekliliği adına çalışmalarımız devam etmektedir.

Müşteri ve tedarikçileri ile uzun süreli iş ortaklığı anlayışıyla çalışan Eurokim, uzman kadrosuyla hergeçen gün büyümektedir. Sahip olduğumuz sistemimiz, ISO 9001 kalitesi ile de güvence altında olup, “En iyi ve en kaliteli” arayışımız, daima sürecektir.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.