• info@kimyafirmalari.com
  • +90 542 779 0141

Arımtek Medikal Teknolojileri İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
437 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Arımtek Arıtma
  • ADRES: Yıldızevler Mah. Turan Günes Bulvarı, 709. Sokak No: 3/14 Çankaya 06550 ANKARA
  • TELEFON: 0 (312) 441 3727
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

ARIMTEK Arıtma Medikal Teknolojileri  distribütörlük bazında çalışmaktadır. Ana konularını su arıtma ve yağ arıtma gibi çevresel duyarlılığa sahip ürün ve projeler üzerine belirlemekle birlikte Medikal ve Enerji sektöründe de öncü teknolojilerin distribütörlüklerini elinde bulundurmaktadır. Ürünlerini Ana Bayiler, Bölge Bayileri, Alt Bayilikler aracılığıyla pazara sunduğu gibi bazı ürünlerini kendisi de doğrudan pazarlayabilmektedir.

Türkiye genel distribütörlüğünü elimizde bulundurduğumuz başlıca ürünlerimiz şunlardır;

Dometic Su Arıtma Sistemleri : Tartışmasız dünyanın en iyilerinden olan evsel ve küçük sanayiler için dizayn edilmiş ve Electrolux tarafından patentlendirilmiş Reverse Osmosis Su Arıtma sistemleri yüksek arıtma debisi ve doğrudan akışkan bir tasarımıyla arıtmada rakiplerinin çok önünde bir İsveç teknoloji şaheseridir.

Clean Oil Technology (COT) Yağ Temizleme Sistemi : Sadece 2007 yılında Türkiye de iş makineleri ve taşıtlara hidrolik ve motor yağı olarak 200.000 ton yağ satılmıştır ve bu yağların çoğu atık yağ olarak gelişigüzel çevreye bırakılmıştır. Bizim teknolojimiz sayesinde tüm bu yağlar proses sırasında filtrelenip temizlenirken, hem çevreye atık yağ dönüşümü olmuyor, hem de yağ değiştirmeye gerek kalmadığından tüketiciler için büyük bir ekonomik kazanç elde edilmiş oluyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.