• info@kimyafirmalari.com
  • +90 542 779 0141
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
369 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Albar Kimya
  • ADRES: Sanayi Mah. Latife Sok. No:5 İzmit/KOCAELİ
  • TELEFON: +90 262 335 11 07
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

 1988 yılında Albar Ticaret olarak faaliyetlerimize İzmit de başladık. 40 metrekarelik bir ofis de endüstriyel temizlik ürünleri ve kimyasalları üzerine başlayan faaliyetimiz  zamanla büyüyüp gelişti.

1994 yılında Albar Kimya Sanayi Ticaret Ltd Şti olarak şirketleşme sürecini tamamlayarak ve büyüyen iş hacmimize bağlı, süreç içinde ofis değişimleri yaparak  2007 yılında mevcut 1500 metrekarelik yeni binamıza  geçtik.

Albar Kimya, hem bölgemizde hemde konulara göre Türkiye çapında yapmış olduğu çalışmalarda ki başarısını, yetişmiş personel ve teknolojik alt yapısına  göstermiş olduğu özene borçludur. Bu anlayış çerçevesinde mevcut kadromuzun yaklaşık yarısı teknik personelden oluşmaktadır. Kadromuz kapsamında  kimya mühendisleri,  çevre mühendisleri ve  biyoloji mezunu arkadaşlarımız mevcuttur.

Albar Kimya olarak,  önem verdiğimiz kalite yönetim sistemi çerçevesinde, yapmış olduğumuz her işte kalite gerekliliklerini, işçi sağlığı ve güvenliği sistemi gerekliliklerini uygulamaktayız.25 yılı aşkın süredir sürdürdüğümüz hizmet kalitesini ve anlayışını artırarak sürdürmek için her geçen gün yeni çalışmalar  yapmaktayız.

Albar kimya anlayış olarak benimsediği “değişmeyen tek şey değişimin kendisidir” düşüncesini işinin her alanına yaymaktadır. Hedefimiz hep daha iyiye ilerlemek ve çözüm ortağı olarak  hizmetlerimizi sunmaktır.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.